OUTLET ROŚLIN to nic innego jak punkt sprzedaży roślin oferujący materiał roślinny z renomowanych szkółek w okazyjnej cenie dzięki dużej skali zamówienia oraz możliwościach negocjacyjnych.

Możliwość kupowania w outlecie niesie ze sobą wiele plusów ze względu na znacznie niższe ceny pełnowartościowych produktów, w stosunku do towarów oferowanych w tradycyjnych punktach sprzedaży. Ceny outletowe są niższe od podstawowych niekiedy nawet o 40-50%.

W naszym punkcie stawiamy na:

  • CENĘ - przy dużej skali zamówień mamy możliwość negocjacji najniższych cen, dlatego w naszym punkcie pojawiają się tylko rośliny w okazyjnych cenach
  • JAKOŚĆ - sadzimy 200 tysięcy roślin w skali roku, dzięki czemu doskonale wiemy jaki materiał jest najlepszy.
  • ASORTYMENT - wybieramy najlepsze z najlepszych ofert dostępnych na rynku i stawiamy przede wszystkich na cenę oraz jakość materiału roślinnego a nie jego różnorodność.
  • FACHOWOŚĆ - jesteśmy liderem na dolnośląskim rynku ogrodniczym z 17-to letnim doświadczeniem w branży, przez co fachowo potrafimy Państwu doradzić, rozwiązać problemy oraz zaspokoić potrzeby

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji jesteśmy w stanie udzielić drogą mailową oraz telefonicznie.