Projektowanie

 

     Ogród jest tą częścią świata, w którym będą Państwo spędzali wiele chwil w swoim życiu – czy nie jest to dostateczny powód, aby nadać mu tożsamość, której nie posiada żaden inny ogród? 

     W Polsce projektowanie terenów zieleni uważane jest za fanaberię osób zamożnych, tymczasem powinno ono stanowić podstawę wszystkich działań ogrodniczych. Ogród zaprojektowany przez profesjonalistę uwzględnia potrzeby właścicieli, posiada wydzielone strefy funkcjonalne, wnętrza, niesie w sobie tajemnicę i szlachetnie się rozwija – dzień po dniu zgodnie z zamysłem twórcy.

branding_projektowanie_copy.png

     Sztuka projektowania ogrodu jest bardzo starą nauką, którą zgłębiają architekci krajobrazu – osoby posiadające zmysł artystyczny, dobrą wyobraźnię przestrzenną oraz obszerną wiedzę z zakresu sztuki, architektury, ogrodnictwa, gleboznawstwa, budownictwa, fitopatologii, rolnictwa, ochrony środowiska, gospodarki przestrzennej i biologii.

     Projektowanie jest dla nas sposobem na poprawę estetyki otoczenia. Jako świadomi architekci krajobrazu pragniemy upiększać przestrzeń aż po horyzont  -  pozwól zacząć nam od Twojego ogrodu!